Kategooriad

Filter

Automaatne sulatus v

Külmikud

Külmikud
 • New! Saadaval

  Samsung RS65DG54M3B1

  Avasta Samsungi nutika ja stiilse külmiku mugavused, millel on uksesisene jäävalmistaja ja veevõrguga veeautomaat. Nutikas toiduvalmistamine võimaldab külmiku sisu põhjal teha poenimekirja aegumistähtaegadega ning soovitab Sinu eelistuste ja olemasolevate toiduainete põhjal isikupärastatud retsepte. • Lame...
  1 299 € Osta
 • New! Saadaval

  Samsung RS64DG53M3B1

  Avasta Samsungi nutika ja stiilse külmiku mugavused, millel on uksesisene jäävalmistaja ja torustikuta veeautomaat. Nutikas toiduvalmistamine võimaldab külmiku sisu põhjal teha poenimekirja aegumistähtaegadega ning soovitab Sinu eelistuste ja olemasolevate toiduainete põhjal isikupärastatud retsepte. • Lame...
  1 259 € Osta
 • New! Saadaval

  Samsung RS64DG5303S9

  Avasta Samsungi nutika ja stiilse külmiku mugavused, millel on uksesisene jäävalmistaja ja torustikuta veeautomaat. Nutikas toiduvalmistamine võimaldab külmiku sisu põhjal teha poenimekirja aegumistähtaegadega ning soovitab Sinu eelistuste ja olemasolevate toiduainete põhjal isikupärastatud retsepte. • Harmooniline...
  1 038 € Osta
 • New! Saadaval

  Candy CCT3L517EB

  315 € Osta
 • New! Saadaval

  Liebherr CTele 2131

  495 € Osta
 • New! Saadaval

  Indesit LI8 SN2E K 1

  399 € Osta
 • New! Saadaval

  Whirlpool W7X83TKS

  578 € Osta
 • New! Saadaval

  Whirlpool W7X83AW

  555 € Osta
 • New! Saadaval

  Hotpoint-Ariston E4DBC11

  715 € Osta
 • New! Saadaval

  Whirlpool WHC18T573

  747 € Osta
 • New! Saadaval

  Liebherr CUE2331

  548 € Osta
 • New! Saadaval

  Liebherr CUE3331

  588 € Osta
 • New! Saadaval

  Liebherr CTELE2931

  508 € Osta
 • New! Saadaval

  Gorenje RK14EPS4

  278 € Osta
 • New! Saadaval

  Gorenje RK4182PW4

  319 € Osta
 • New! Saadaval

  Beko GN5322XPNSBS

  748 € Osta
 • New! Saadaval

  Beko RDSA240K40SN

  266 € Osta
 • New! Saadaval

  Beko RCSA300K40SN

  334 € Osta

Kust osta külmik Tallinnas

Tere tulemast meie kodutehnika ja -elektroonika e-poodi Turuliider.ee! Siit leiate laia valiku eri tüüpi ja energiatarbimise klassiga külmikuid. Pakume kvaliteetseid tooteid, mis vastavad uusimatele tehnoloogilistele nõuetele. Meilt ostes saate töökindla ja moodsa seadme toiduainete hoidmiseks.

Külmik on kõige tähtsam suur kodumasin, mis muudab meie igapäevaelu mugavaks. See ühendab endas unikaalse disaini, mitmekülgsuse, töökindluse ja energiatõhususe. Kui teil on vaja osta külmik Tallinnas, leidke oma kodu jaoks sobiv külmik ja sügavkülmik siit – veebipoest Turuliider. Siin on eri kaubamärkidega külmikud, mis erinevad nii tehniliste omaduste, stiili, värvigamma kui ka ergonoomika poolest. Me ainult ei müü seadmeid, vaid hoolitseme selle eest, et külmik vastaks kodu stiilile, kaunistaks seda ja täidaks määratud funktsioone.

Külmikud, A-klass – energiatõhusus ja säästlikkus. Avastage meie A-klassi külmikud, mis pakuvad tipptasemel tehnoloogiat ja energiasäästu. Vähendage oma energiakulu, säilitades samas kõik moodsa disaini ja funktsionaalsuse eelised.

Kahe uksega külmikud – mugavus ja mahutavus. Meie kahe uksega külmikud tagavad hõlpsa juurdepääsu toiduainetele ja märkimisväärse mahutavuse. Stiilne disain ja täiustatud tehnoloogia tagavad toidu hoidmiseks optimaalsed tingimused.

Kitsad külmikud – ruumi optimeerimine. Kui teil on vaja toitu hoida värskena, kuid oluline on ruum, siis sobivad meie kitsad külmikud ideaalselt. Need tagavad kompaktsuse ohverdamata funktsionaalsust.

Külmikud ja sügavkülmikud – kõik ühes. Katke oma köögivajadused täielikult meie sisseehitatud sügavkülmkambriga külmikuga. See on mugav ja tõhus lahendus nii värskete toiduainete kui ka pooltoodete hoidmiseks.

Külmikud Side by Side – prestiiž ja ruumikus. Soetage endale meie luksuslik külmik Side by Side, mis pakub rohkelt hoiuvõimalusi. Imepärane disain koos täiustatud funktsioonidega loovad stiili ja funktsionaalsuse täiusliku koosluse.

Külmikud süsteemiga No Frost võimaldavad unustada sulatamise. Paigaldades külmiku süsteemiga No Frost, vabanete vajadusest külmikut regulaarselt sulatada. Hoidke ilma ülearuste probleemideta toiduainete säilitamise optimaalseid tingimusi.

Värvilised külmikud – stiil ja isikupära. Tänapäeval võivad moodsad külmikud olla mis tahes värvilahendusega – mitte ainult klassikaliselt valged, vaid ka mustad, terasevärvi, punased, sinised või mõnda muud värvi ning need võivad erineda suuruse, mahu ja muude näitajate poolest. Kui teil on vaja valida külmik, mis sobib teie interjööri värvi ja stiiliga, siis on meil poes värvilised külmikud igale maitsele. Väljendage oma stiili värviliste külmikutega. Saadavana eri toonides, annavad need teie köögile ereda aktsendi, lisades sellele isikupära ja elegantsi.

Ostke külmikuid Tallinnas

Tutvuge meie külmikuvalikuga, mis on kõrgtehnoloogilise jahutustehnoloogiaga. Meie külmutusseadmed kindlustavad töökindla ja tõhusa toidusäilitamise, tagades teile ja teie perele hea tervise ja mugavuse. Ostke meilt ja nautige maksimaalset kvaliteeti!

Tänapäeval on Tallinnas külmikuid koos kohaletoomisega osta lihtne! Pakume külmikute kohaletoimetamise ja paigaldamise teenuseid. Toome teie uue külmiku turvaliselt ja kiiresti otse koju, tagades suurepärase teeninduse alates ostust kuni kasutamiseni.

Kutsume teid tutvuma meie külmikuvalikuga ja varustama oma köök ideaalse seadmega! Ostke meilt külmik ning saate töökindla ja moodsa viimase põlvkonna seadme taskukohase hinnaga! Kohaletoomine Tallinnas ja teistes piirkondades. Kasutage võimalust muuta oma igapäevatoimetused mugavamaks meie külmikuga.