Kategooriad

kalkulaator
Brother F410 View full size

Brother F410

554 €

Osta

F410

Tarneaeg 1-2tp

Inbank kalkulaator

Õmblusmasin Brother Innov-is F410 
Innov-is F-seeria õmblusmasinad sobivad nii algajale kui ka kogenud õmblejale, muutes õmblemise hõlpsaks ning nauditavaks. Mugavad funktsioonid ja täiustatud nõelasilma niidistamise süsteem jätavad rohkem aega loominguks, selleks, mida tõeliselt armastad!

Õmblusmasin
liik: õmblusmasin
tüüp: elektrooniline
pooli asend: horisontaalne
start/stopp nupp pedaalita õmblemiseks: Jah
õmblemine külgsuunas: Ei
õmbluskiiruse regulaator: Jah
piste pikkuse / laiuse regulaator: Jah
automaatne niidilõikur: Jah
mälu: 15
kate: kõva
Õmblused
õmbluste arv: 100
õmblused: õmblused venivale kangale, dekoratiivsed õmblused
tähestik: 4
Nööpauk
nööpaukude tüüpide arv: 7
nööpauk: 1-etapiline
Nõel
nõela asendi muutmine (nõel all/üleval): Jah
nõelasilma niidistaja: Jah
Presstald
põlvekang presstalla tõstmiseks / langetamiseks: Ei
fiksaatoriga presstald: Jah
presstalla surve regulaator: Jah
Üldised parameetrid
tootja: Brother
Avar tööpind
Suur 190 mm laiune tööpind nõelast paremal võimaldab mugavalt õmmelda suuremõõtmelisi õmblustöid, nagu lapitööd, kardinad jms.

LCD-ekraan
Suurele LCD-ekraanile kuvatakse info õmbluse ja masina seadistuste kohta. Õmblused on eelseadistatud, vajadusel aga saad hõlpsalt muuta nii piste pikkust kui ka laiust.

100 õmblusoperatsiooni
Innov-is F410 pakub mitmekesise valiku tarbe- ja kaunistuspisteid, mille hulgas on 7 erinevat 1-etapilist nööpauku, peitõmblused rõivaste alläärte viimistlemiseks , overlokõmblused kangaservade äärestamiseks, lapitöö- ja teppimisõmblused jms., lisaks 4 erinevat tähestikku (suurtähed) ja numbrid. Kasuta võimalust üksikuid pistemotiive õmmelda, pisteid ja/või tähti omavahel kombineerida ning neid masina mällu salvestada. Komplekti kuuluva kaksiknõela abil saad õmmelda efektseid kahevärvilisi õmbluseid.

Kvaliteetsed õmblused
Parendatud kanga söötmise süsteem (Square Feed Drive System) tagab parima kvaliteediga õmblused mistahes kangal. Lisaks saad vajadusel reguleerida presstalla survet ning niidi pinget. Paksude materjalide õmblemisel fikseeri presstald rõhtasendisse ning õmble vaevata üleminekud õhemalt paksemale kohale.

Horisontaalne poolisüsteem
Lihtne ja kiire pooli paigaldamine, vaikne ja vibratsioonivaba õmblemine. Tänu läbipaistvale pooli kattele märkad aegsasti pooliniidi lõppemist.

Käepärased toimingunupud
Start/stopp nupp masina käivitamiseks ja peatamiseks pedaalita õmblemisel, õmbluskiiruse regulaator, tagasiõmbluse/kinnituspistete nupp, nõela asendi (alla/üles) muutmise nupp ja niidilõikuri nupp asuvad käepäraselt õmblusmasina esiküljel.
Lukustuspistete nupu abil õmbled üksikuid pisteid või peale nupule vajutamist õmbleb masin Sinu poolt valitud kaunistuspiste motiivi lõpuni ning teeb kinnituspisted.

Nõela peatumisasendi valimine
Nõela langetamiseks pole enam tarvis hooratast kasutada. Vali nõelale alumine peatumisasend, kui õmbled nurki ja ülemine asend, kui õmbled sirgeid õmbluseid.

Nõelasilma niidistaja
Lihtne ja kiire nõela niidistamine. Nõelasilma niidistaja säästab aega ja silmi, viies niidi automaatselt läbi nõelasilma.

Vabavars
Eemaldades õmblusmasinalt tarvikusahtli, õmbled mugavalt varrukaid, püksisääri, kotte jms.

Hammastiku langetamise nupp
Langetades hammastiku, saad ise vabalt kangast erinevates suundades  liigutada. Tepo, tiki, nõelu jne.

LED-valgustus
Nii nõela piirkond kui ka õmblusmasina suur tööpind on efektiivselt valgustatud.
Komplektis: 4 pooli, nõelad nr. 75, 90, kaksiknõel, sik-saktald „J“, tõmblukutald „I“, nööpaugutald „A“, nööbitald „M“, peitpistetald „R“, äärestustald G“, dekoratiivõmblustald „N“, varras ja võrk niidirullile, niidirulli hoidjad, harutaja, augustaja, kruvikeerajad, puhastuspintsel, kõva masinakate, voolujuhe, pedaal.
  • Tootja Brother